ponedjeljak, 27.10.2014.

DJEVOJČICE ROĐENE 2002. GODINE U PRVOM KOLU U KARLOVCU NADIGRALI ŽRK SLOGU IZ SV. NEDJELJE

Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođeni 2002. godine sa svojim trenerom Draženom Keča u 1. Kolu Hrvatske rukometne lige za djevojčice u Karlovcu pobjedili ŽRK Slogu iz Sv. Nedjelje Rezultat je na kraju bio 15: 8 (9 : 3) za RŠK Karlovac.

Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da djevojčice RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku. U drugom poluvremenu utakmica se otvorila, dobili su svi priliku za igrati i djevojčice RŠK Karlovac ostvarili su uvjerljivu pobjedu

Na utakmici su se istakli kao realizatori: Lora Korač, Marija Palajsa, Sara Novković i Paula Šepac.

Najbolji igrač utakmice je Lora Korač.

Za selekciju RŠK Karlovac su nastupili: Petra Britvec, Mia Savić (1), Ema Gvošđak (1), Nensi Peretić, Paula Šepac (3), Lora Korač (4), Marija Palajsa (3), Iva Pavletić, Nika Lipšinić, Patricija Šestak, Dorotea Kružić, Jana Galović, Sara Novković (2), Ana Žaja (1), Antonela Bukovac i Leonarda Trbušić

Čestitamo selekciji i njihovom treneru na pobjedi.