ponedjeljak, 06.10.2014.

DJEČACI RŠK KARLOVAC 2 ROĐENI 2002. GODINE U RUDAMA KRAJ SAMOBORA NADIGRALI RK SLOGU SV. NEDJELJA

MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA ZA DJEČAKE

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođeni 2002. godine sa svojim trenerom Denisom Karićem u 2. Kolu Međužupanijske rukometne lige u Rudama kraj Samobora pobjedili RK Slogu Sv. Nedjelja. Rezultat je na kraju bio 34: 6 (17 : 1) za RŠK Karlovac 2.
Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da dječaci RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku. U drugom poluvremenu utakmica svi su dobili prilika da zaigraju i dječaci RŠK Karlovac ostvarili su uvjerljivu pobjedu. Iako jwe bilo dosta tehničkih grešaka, postignuta je uvjerljiva pobjeda s 28 golova razlike.
Na utakmici su se istakli kao realizatori: Borna Burić, Luka Baršić, Dino Lemić i Dorijan Magdić. Svoj doprinos utakmic dao je i golman Andrija Starčević.
Najbolji igrač utakmice je Dino Lemić.
Za selekciju HRK Karlovac su nastupili: Andrija Starčević (0), Niko Mejaški (0), Borna Burić (5), Luka Zebić (2), Matija Luketić (2), Manuel Brezović (1), Karlo Mihovilović (0), Filip Katavić (3), Luka Baršić (6), Dario Magdić (2), Adrijan Bokulić (0), Martin Čurilović (0), Dorijan Magdić (6), Florijan Matoš (1) i Dino Lemić (6)
Čestitamo selekciji i njihovoj treneru na pobjedi.