ponedjeljak, 22.09.2014.

DJEČACI A ROĐENI 2002. GODINE U PRVOM KOLU U KARLOVCU NADIGRALI RK RUGVICU

MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA ZA DJEČAKE A

Selekcija dječaka RŠK Karlovac rođeni 2002. godine sa svojim trenerom Miodragom Višnjićem u 1. Kolu međužupanijske rukometne lige u Karlovcu pobjedili RK Rugvicu iz Rugvice. Rezultat je na kraju bio 26: 12 (8 : 5) za RŠK Karlovac.
Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da dječaci RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku iako su uprni gosti željeli iznenaditi. U drugom poluvremenu utakmica se otvorila i dječaci RŠK Karlovac ostvarili su uvjerljivu pobjedu
Na utakmici su se istakli kao realizatori: Luka Džafer, Karlo Budišin, Rober Ribić, Luka Busak, Domagoj Špruk i Fran Balen. Svoj doprinos utakmic dao je i golman Florijan Skolan.
Najbolji igrač utakmice je Robert Ribić.
Za selekciju HRK Karlovac su nastupili: Fran Balen (3), Matej Čelić (0), Karlo Budišin (4), Fran Bajac (0), Josip Kovačić (0), Domagoj Špruk (3), Luka Džafer (6), Ivor Hreljac (0), Lovro Botički (0), Karlo Vojak (1), Sandro Boka (0), Florijan Skolan (0), Filip Požega (0), Luka Busak (3), Robert Ribić (4) i Ivan Mihelić (1)
Čestitamo selekciji i njihovoj treneru na pobjedi.