srijeda, 13.08.2014.

RASPORED TRENIRANJA OD 18.08.2014.

Klikom na sliku povećajte raspored




- 20:30 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 21.07.2014.

KAMP SELCE 2014 - DRUGI DIO

- 11:34 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 17.07.2014.

KAMP SELCE 2014 - STARIJI

Ovogodišnji camp je na pola puta . U selce je doputovala starija grupa i intenzivno provodi svoj program uz prkos lošem vremenu.

- 10:10 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 10.07.2014.

KAMP 2014 - PRVA GRUPA - SLIKE

I GRUPA - RŠK Karlovac rođeni, 2003., 2004., 2005. i 2006. godine u vremenu od 04. 07. do 10. 07. 2014. godine.

- 15:02 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 01.07.2014.

KAMP RŠK KARLOVAC - SELCE 2014



RŠK Karlovac i ove natjecateljske 2012./2013. godine organizira 13. po redu - KAMP RŠK KARLOVAC - SELCE 2014 za sve polaznike RŠK Karlovac u vremenu od 04. 07. do 18.07. 2014. godine u Hostelu Karlovac u Selcu. 13. po redu KAMP SELCE - 2014 organiziran je u dvije starosne grupe i to:

I GRUPA - predviđeno je da u I GRUPI idu polaznici RŠK Karlovac rođeni, 2003., 2004., 2005. i 2006. godine u vremenu od 04. 07. do 10. 07. 2014. godine.

II GRUPA - predviđeno je da u II GRUPI idu polaznici RŠK Karlovac rođeni 2000.,2001. i 2002. godine u vremenu od 10. 07. do 18. 07. 2014. godine.

Sveukupno u KAMP-u SELCE - 2014 procjena je da će sudjelovati preko 170 polaznika RŠK Karlovac ili približno preko 80 u svakoj smjeni. Brigu oko polaznika vršiti će treneri RŠK Karlovac, a predviđeno je da će u svakoj smjeni biti 9 trenera, liječnik, voditelj - animator, oružar, tehnički rukovoditelj i voditelj KAMP-a SELCE - 2014.

U svakoj smjeni predviđeno je održati 15 (19) treninga - utakmica, natjecanje u plivanju, ronjenju, vaterpolu, badmintonu, stolnom tenisu, odbojci, nogometu te natjecanju u drugim zabavnim i društvenim igrama.

Polazak za I GRUPU je predviđen 04. 07. 2014. godine (PETAK) u 08,15 sati, a povratak 10. 07. 2014. godine (ČETVRTAK) oko 12,00 sati.
Polazak za II GRUPU je predviđen 10. 07. 2014. godine (ČETVRTAK) u 08,15 sati, a povratak 18. 07. 2014. godine (PETAK) oko 12,00 sati

Dodatne informacije kao i plan i program kampa možete pogledati na linku: Klikni

- 15:56 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 13.06.2014.

RASPORED ZA TURNIR U MINI RUKOMETU 'RUGVICA 2014'

Raspored grupa i stanicu natjecanja možete pogledati na linku: Klikni

- 14:04 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 11.06.2014.

REZULTATI SA TURNIRA TINTILINIĆ 2014. OGULIN


IZVJEŠTAJ ZA EKIPU DJEČAKA 2004. godišta trenerice Anamari Špruk


RŠK Karlovac RK Gospić 2 17 : 9
RŠK Karlovac RK Gospić 1 10 : 9
RK Ogulin 2 RŠK Karlovac 4 : 11
RŠK Karlovac RK Rugvica 8 : 14
RK Ogulin 1 RŠK Karlovac 9 : 9 ( penali 9 : 11 )



1. RK Rugvica
2. RŠK Karlovac
3. RK Ogulin 1
4. RK Gospić 1

U najbolju petorku izabran Tonko Tomičić ( vratar ).

- 10:47 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

DRUGO I TREĆE MJESTO ZA RŠK KARLOVAC NA MINI TURNIRU U OGULINU



Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 2003. godine trenera Dražena Keče osvojila je 2 mjesto, a selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 2004. godine trenerice Dine Bubaš osvojila je 3 mjesto na mini rukometnom turniru u Ogulinu.

Više informacija sa rezultatima po skupinama na linku: Klikni

- 09:30 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 09.06.2014.

DJEČACI POLETA PRVACI HRVATSKE

Zadnji dan završnice Prvenstva Hrvatske za dječake 2002. godišta i mlađe donio je borbu za finale natjecanja i naslov prvaka, dvoboj za broncu, kao i utakmice za razigravanje za plasman od petog do devetnaestog mjesta.
Polufinalne utakmice
U prvom polufinalu Zagrebaši su s pet pogodaka prednosti slavili nad Siskom 13:8 (6:5) i tako ušli u finale gdje će se boriti za naslov prvaka Hrvatske.

U finale se plasirala i ekipa Poleta koja je upisala uvjerljivu pobjedu nad Trogirom 17:10 (7:6).
3. mjesto

U borbi za broncu snage su odmjerili Trogir i Sisak,a po posljednjem sučevom zvižduku rezultat je bio izjednačen 14:14 (7:7) stoga se o trećeplasiranom odlučivalo putem sedmeraca u čemu su bili spretniji dječaci Trogira te je konačan rezultat bio 17:16.

Finale
U finalnom dvoboju dječaci Poleta uvjerljivo su slavili nad CO Zagrebom 15:9(8:3) i tako osvojili naslov prvaka Hrvatske.

5. mjesto
Dječaci Rudara slavljem nad Karlovcem 10:7 (5:4) osvojili su petu poziciju na završnici.

7. mjesto
U borbi za sedmu poziciju bolji su bili dječaci Virovitice koji su upisali pobjedu nad Balić-Metličić 15:8 (6:2).

9. mjesto
Ekipa Zameta u borbi za deveto mjesto pobijedila je Viškovo 12:8 (5:4).

11.mjesto
Arena Jadrograd uvjerljivom pobjedom nad Slogom Novoselec 18:11 (6:3) te tako osvojila 11. mjesto.

13.mjesto
Momčad Poreča slavila je nad Bjelovarčanima 13:6 (6:3).

15. mjesto
U uzbudljivom dvoboju Garešnica je slavljem nad Bujama 14:12 (8:5) osigurala 15. poziciju.

17. mjesto
Zadnji dan završnice otvorili su dječaci Varaždina koji su slavljem nad Umagom 20:13 (10:6) osvojili 17. mjesto.

19. mjesto
Nexe je nakon svih rezultata osvojio 19. poziciju te nije imao protivnika.
________________________________________

Najbolja sedmorka:

Izabrana je i najbolja sedmorka turnira u kojoj se na poziciji lijevog krila našao Leon Jutriša iz Zagreba, dok se na desnom krilu našao Ivan Lisica iz Poleta. Vanjsku liniju sedmorke upotpunili su Matteo Ražić iz Siska, Anto Agatić iz Poleta i Josip Berket iz Trogira, dok se na crti našaoMarko Đeri iz Virovitice. Najbolji vratar je Dominik Kuzmanović iz Poleta.

Najbolji obrambeni igrač je Ivan Tintor iz Zagreba, dok je najboljim strijelcem proglašen Tin Šestak iz Varaždina koji je zabio 48 golova. Za najkorisnijeg igrač proglašen je Leo Lisica iz Poleta.

Konačan poredak:
1. RK Polet
2. RK CO Zagreb
3. RK Trogir
4. RK Sisak
5. RK Rudar
6. ŠR Karlovac
7. RK Viro Virovitica
8. RK Balić-Metličić
9. RK Zamet
10. RK Viškovo
11. RK Arena Jadrograd
12. RK Sloga Novoselec-Križ
13. RK Poreč
14. RK Bjelovar
15. RK Garešnica
16. RK Buje 53
17. RK Varaždin
18. RK Umag
19. RK Nexe

- 09:33 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 08.06.2014.

ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA DJEČAKE ROĐENE 2002. - TREĆI DAN - UMAG

Zagreb, Sisak, Trogir i Rudar u polufinalu

Trećeg dana završnice za dječake 2002. godišta i mlađe odigrano je 18 utakmica u tri umaške dvorane koji s odlučivali o sudionicima polufinala, kao i razigravanju za plasman od petog do devetnaestog mjesta.

U prvom dvoboju dana Sisak je slavio nad Zametom 9:2 (6:0) , dok je Karlovac slavio nad Arenom Jadrograd 16:9 (7:5).

Varaždin je upisao poraz od Garešnice 9:18 (4:8), dok su dječaci Bjelovara bili bolji od Umaga 18:8 (8:7).

Momčad Rudara u zanimljivom dvoboju slavila je nad Slogom Novoselec 16:13 (8:7), dok su dječaci iz Balić-Metličić slavili nad Viškovom 16:12 (7:7).

Porečani su pobijedili Nexe 15:8 (10:5), dok su momci iz Buja imali slobodno jutro.

U popodnevnom terminu Trogir je slavio nad Balić-Metličić 17:11 (7:7) i tako se plasirao u polufinale natjecanja gdje će snage odmjeriti s ekipom Poleta koja je pobijedila Karlovac 11:6 (3:3).

Bjelovarčani su bili bolji od Buja 14:11 (5:5), dok je Arena Jadrograd upisala poraz od Viškova 7:14 (4:8).

Balić-Metličić upisao je i drugi poraz u danu od Karlovca 8:12 (6:6), dok je domaćin Umag bio slobodan.

Zagrebaši su pobijedili ekipu Rudara 18:15 (11:7) te se tako plasirao u polufinale gdje će igrati protiv Poleta.

Sisak je slavio nad Viroviticom 14:13 nakon izvđenja sedmeraca s obzirom na to da je po isteku regularnog dijela utakmice bilo 10:10 (6:4), dok je Garešnica upisala poraz od Poreča 10:12 (6:5).

Zamet i Sloga odigrali su neriješen susret 10:10 (4:7) te je pobjedu nakon sedmeraca odnio Zamet rezultatom 13:11.

Varaždinci su uvjerljivo slavili nad Nexeom 26:9 (16:5), dok je Rudar minimalno pobijedio Viroviticu 18:17 (9:8).

Zadnjeg dana završnice odigrat će se polufinali dvoboji između Zagreba i Siska te Trogira i Poleta, kao i utakmice za plasmane od petog do 19. mjesta i finale.

- 19:31 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA DJEČAKE ROĐENE 2002. - DRUGI DAN - UMAG

Uvjerljivo vodeći Trogir, Zagreb, Polet i Virovitica

Drugog dana natjecanja završnice Prvenstva Hrvatske za dječake 2002. godišta i mlađih odigrano je 22 susreta, točnije, 11 utakmica u jutarnjem i 11 dvoboja u poslijepodnevnom terminu.

Skupina A

Momčad Karlovca u svom je prvom susretu dana upisala pobjedu nad Garešnicom 12:10 (9:5), dok je u drugom susretu dana Trogir slavio nad Zametom 10:7 (4:5).

Bjelovar je upisao slavlje nad Garešnicom 12:9 (8:7), dok je u kasnijem terminu izgubio od Karlovca 12:15 (4:9).

Trogir je slavio nad Karlovcem 18:13 (7:7), a dječaci Zameta bili su bolji od Garešnice 9:7 (9:4).


Skupina B

Skupinu B otvorio je Varaždin koji je izgubio od Siska 14:18 (5:10), dok su dječaci CO Zagreba svladali Arenu Jadrograd 16:12 (8:6).

Varaždin je uspio stići do pobjede nakon slavlja nad Umagom 16:10 (10:7), dok je Arena Jadrograd upisala i drugi poraz od Siska 15:20 (11:11).

Zagrebaši su i drugi put danu slavili pobjedom nad Varaždinom 23:14 (10:3), dok je Sisak bio uspješniji od Umaga 12:10 (5:6).


Skupina C

U prvom susretu skupine C bodovi su se podijelili nakon što je u utakmici između Buja 53 i Viškova semaforu pokazao izjednačen rezultat 12:12 (6:6). Sloga Novoselec upisala je uvjerljivu pobjedu nad Nexeom 16:7 (8:3).

Polet je, pak, slavio nad Bujama 17:5 (10:1), dok je Viškovo upisalo slavlje nad Nexeom 18:8 (11:4). Polet je bio bolji i od Sloge Novoselec 22:12 (13:4).


Skupina D

Ekipa Balić-Metličić slavila je nad Porečom 15:14 (6:10), dok je u som drugom susretu dana upisala poraz od Viro Virovitice 7:11 (4:6).

Viro Virovitica bila je bolja od Rudara 16:12 (7:6), dok je Rudar u kasnijem terminu slavio nad Porečom 12:7 (5:4).


________________________________________

Treći dan završnice Prvenstva Hrvatske donosi nove zanimljive oglede u tri umaške dvorane u jutarnjem i popodnevnom terminu, točnije, njih 18.

Subota 6.6. 2014.

ŠD Marije i Line
8:50 (42) Rudar – Sloga Novoselec
9:40 (44) Viškovo – Balić-Metličić
10:30 (46) Poreč – Nexe
Buje 53- slobodni

15:30 (5) Zagreb – Pobjednik 42
16:20 (52) Viro Virovitica – Pobjednik 41
17:10 (54) Pobjednik 45 – Pobjednik 46
18:00 (56) Poraženi 41 – Poraženi 42
18:50 (58) Poraženi 45 – Poraženi 46
19:40 (60) Poraženi 50 – Poraženi 52

OŠ Buje
8:50 (41) Sisak – Zamet
9:40 (43) Karlovac – Arena Jadrograd
10:40 (45) Varaždin – Garešnica
11:20 (47) Bjelovar – Umag

SD Stella Maris
15:30 (49) Trogir – Pobjednik 44
16:20 (51) Polet – Pobjednik 43
17:10 (53) Pobjednik 47 – Buje 53
18:00 (55) Poraženi 43 – Poraženi 44
18:50 (59) Poraženi 49 – Poraženi 51
(57) Poraženi 47 -slobodan

- 10:20 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 05.06.2014.

Počela završnica za dječake 2002. godišta i mlađe


Počela je i završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2002. godine i mlađe, a oni će u dvoranama u Umagu i Bujama ovoga vikenda, točnije, ponovno od četvrtka do nedjelje snage zaigrati u borbi za naslov prvaka Hrvatske.

U skupinu A ovom su prilikom smještene ekipe Trogira, Zameta, Garešnice, Karlovca i Bjelovara, dok skupinu B čine Arenu Jadrograd, CO Zagreb, Varaždin, Sisak i Umag. U narednu skupinu C smjestile su se ekipe Buja, Viškova, Nexea, Poleta i Sloge Novoselec, dok se u skupini D nalaze tek četiri momčadi, one Rudara, Viro Virovitice, Akademije Balić-Metličić te Poreča.

Dan su u dvorani Stella Maris otvorile ekipe Zameta i Bjelovara, a Zamećani su završnicu otvorili uvjerljivom pobjedom 14:8 (6:3) nakon čega na teren izlaze CO Zagreb i Umag u kojem su mladi Zagrebaši očitali malu rukometnu lekciju svojim vršnjacima te su slavili 28:8 (17:5).

Dječaci iz Garešnice potom su upisali poraz od ekipe Trogira koja je slavila 17:8 (4:3), a Varaždinci su, pak, pretrpjeli poraz 16:14 (8:7) od Arene Jadrograd.

Momčad Karlovca nakon zaostatka od dva pogotka na poluvremenu (6:8) na koncu je svladala Zamet 13:12, a ekipa Siska poražena je od CO Zagreba 12:18 (5:9).

Pretposljednji susret dana u dvorani Stella Maris donio je ogled Trogira i Bjelovara u kojem su bolji bili dječaci iz Trogira 19:9 (11:6), a u onom posljednjem u ovoj dvorani Arena Jadrograd svladala je domaćina, ekipu Umaga 14:6 (5:3).

Susreti u dvorani OŠ Buje otvoreni su ogledom Viškova i Sloge Novoselec, a bolja je bila momčad Viškova 17:12 (10:6). Ekipa Viro Virovitice nije imala suparnika zbog manjka momčadi u skupini D stoga je uslijedio ogled Nexea i ekipe Buja 53, a bolji je uvjerljivo bio domaćin s 18:2 (9:1).

Mladi rukometaši Akademije Balić-Metličić potom su poraženi od Rudara 6:11 (4:4), dok je Polet svladao Viškovo 17:9 (10:4).

U drugom susretu skupine D Poreč je poražen od ekipe Viro Virovitica 8:6 (2:2), a dan u dvorani u Bujama, budući da ekipa Rudara potom nije imala suparnika, susretom i pobjedom zatvorila je ekipa Sloge Novoselec koja je bolja bila od domaćih rukometaša Buja 16:12 (9:6).

Petak, točnije, drugi dan završnice Prvenstva Hrvatske donosi nove uzbudljive i zanimljive oglede u obje dvorane kako u jutarnjem terminu, koji donosi 11 susreta, tako i u večernjem u kojem će se odigrati također 11 ogleda.

- 12:36 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< kolovoz, 2014  
P U S Č P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

OPIS STRANICE

INFORMACIJE O RADU RUKOMETNE ŠKOLE KARLOVAC










free counters

SVE INFORMACIJE I ZBIVANJA OKO CAMPA RUKOMETNE ŠKOLE MOŽETE VIDJETI NA LINKU ISPOD








TRENUTNI BROJ POSJETITELJA




NAŠI ZLATNI SPONZORI
















Logo RŠK

Formular Ugovora

E-mail Adresa





ADRESE RŠK

KONTAKT ADRESE RŠK

Brojač posjeta (27.09.2005.)

Free Website Counters
Free Website Counters

LINKOVI

Image Hosted by ImageShack.us















Image Hosted by ImageShack.us

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se